Фабула судового засідання

Standard

Фабула судового засідання наступна.

15.10.2010 р. Броварською райдержадміністрацією зареєстровано Статут та Установчий договір ТОВ «КВАДРО», відповідно до яких засновниками ТОВ є Сидоренко І., з часткою 45 % статутного фонду та Щербаков О. з часткою 55% статутного фонду. Рішенням зборів засновників Протокол за № 08-12  від 16.12.20012 р. в особі Щербакова О.  Сидоренко І., було виключено з числа співзасновників у зв’язку з тим, що її дії призвели до перешкоджання досягнення цілей товариства.

25.03.13 р., Сидоренко І.,  звернулась до ТОВ  «КВАДРО» з позовом про визнання  рішення зборів учасників ТОВ «КВАДРО» (Протокол за № 08-12  від 16.12.20012 р.)  недійсним. В позовній заяві Сидоренко І.,  вказала, що вона є співзасновником товариства і їй належить 45 % статутного фонду, а Щербакову О. 55% статутного фонду. Рішенням зборів від 16.12.2012 р. ТОВ «КВАДРО»  її було виключено з числа співзасновників товариства на вимогу Щербакова О.  Після завершення  зборів учасників вона відмовилася підписувати протокол зборів учасників ТОВ, оскільки  вважає, що рішення є незаконним.

У судовому засіданні Сидоренко І., пояснила, що відповідно до ст. 64 Закону України «Про господарські товариства» виключеним з членів товариства може бути той учасник, який систематично не виконує або неналежним чином виконує свої обов’язки, або перешкоджає своїми діями досягненню цілей товариства. Вона завжди належним чином виконувала обов’язки учасника товариства, тому вважає своє виключення з членів товариства безпідставним і просить визнати недійсним рішення зборів ТОВ про виключення її з членів товариства.

Щербаков О. позов не визнав і заявив, що він є співзасновником ТОВ «КВАДРО» та його президентом, а Сидоренко І.,  є співзасновником, віце-президентом та завідуючою лабораторією. Віце-президентом та зав. лабораторією вона призначена за його наказом, позивачка систематично не виконувала свої службові обов’язки, довела ТОВ майже до банкрутства, її діями було заподіяно збитки ТОВ і у зв’язку з цим вона була звільнена з роботи як особа, яка не відповідає займаній посаді. Сидоренко І.,  не виконувала свої обов’язки за Статутом належним чином, погано працювала за трудовим договором і заважала своїми діями досягненню цілей товариства, а саме отриманню прибутку. Щербаков О. пояснив, що оскільки, він та Сидоренко І., є єдиними засновниками ТОВ і мають всіляко сприяти роботі ТОВ та досягненню  мети ТОВ, своїми діями Сидоренко І. робила все навпаки і не реагувала на його письмові та усні зауваження, він скликав збори де і відбулося обговорення стану справ ТОВ і було поставлено питання про виключення Сидоренко І. зі складу учасників ТОВ і вважає, що рішення було прийнято відповідно до чинного законодавства.

Таблиця ролей

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s